" />

   Інтернет - портал виробників та постачальників меблів SONNOLUX.UA пропонує широкий вибір столів та стільців різної форми та призначення.
   Деревʼяні стільці та деревʼяні столи з видимою структурою натуральної деревини надають вишуканості інтерʼєру. Деревʼяний стілець та деревʼяний стіл - це меблі міцні, надійні і гарні, які витримують побутові навантаження.
   Розкладний стіл та розкладний стілець оптимізують життєвий простір та надають універсальність  у використанні. Розкладні меблі стають багатофункціональними за призначенням.
   Пластиковий стілець на деревʼяних ніжках поєднує сучасні технології з традиційними. Низька ціна та простота у догляді роблять пластикові стільці з деревʼяними ніжками незамінними у місцях з високою відвідуванністю.
   Привертає увагу обідній комплект з металу, дерева та скла. Стіл з дерева зі склом на стільниці вдало доповнять металеві хромовані стільцізі шкірзамінником, або  стільці з дерева в кольорі на вибір з мʼяким або деревʼяним сидінням.
   Із асортименту портала можна купити стіл для малої кухні і купити великий стіл на багато персон. Купити столи та стільці для кавʼярні чи купити розкладні стільці на природу або в дачний будинок, SONNOLUX.UA враховує ваші побажання та вимоги. Технічні можливості сучасного меблевого виробництва з багаторічним досвідом та традиціями дозволяють вибрати вже існуючу модель або виготовити стіл на замовлення з індивідуальними розмірами та комбінацією кольорів. Круглий стіл, квадратний стіл, овальний стіл - з масиву, з HPL, з МДФ, зі скла або комбінований. Кожен з варіантів має свої особливості, призначення і переваги.
   Тенденції сучасного меблювання передбачають в оселях чи суспільних закладах наявність барних стійок або аналогічних конструктивних форм іншого призначення. Барні або напівбарні стільці різноманітних моделей, стилів і кольорів задовольнять споживчі вимоги і  органічно увійдуть  у вже існуючий дизайн.
   Найкращим результатом в пошуці ідеального крісла для відпочинку стане рішення купити  Крісло Релакс з Мʼякими Підлокотниками та Пуфом. Використання комплекту Релакс перетворює відпочинок на неймовірне задоволення.
   Розуміючи важливість добробуту та комфорту впродовж робочого часу SONNOLUX.UA  пропонує офісні дивани та компʼютерні крісла апробовані в реальних умовах експлуатації, базуючись на власному досвіді та на достовірних відгуках наших шановних покупців та колег. Шляхом налаштування технічних характеристик офісне або геймерське крісло набуває необхідного рівня комфорту при збереженні високого ступеню надійності.
     При необхідності завжди буде надана безкоштовна консультація фахівця. Ви отримаєте додаткову знижку у пів-відсотка, якщо уважно прочитали цей текст до кінця і нагадаєте нам про цю пропозицію за телефоном 
​ +380 63 560 22 25. 
Показано 1 по 24 з 24 (Всього сторінок 1)