breadcrumbs_revolution_theme
" />

Доставка в міста України здійснюється кур'єрськими службами доставки: "Нова пошта", Автолюкс "," Міст Експрес ".
При наявності товару на складі після оформлення, внесення передоплати та підтвердження замовлення, товар відправляється від 3 до 5-ти робочих днів. Ви зможете отримати його у Вашому місті в відділенні перевізника або за вказаною Вами адресою. При отриманні необхідно уважно оглянути товар, перевірити його комплектацію, наявність пошкоджень. При оплаті післяплатою стягується комісія перевізника.
Розмір передоплати за товар уточнюється у менеджера, але не може бути менше 20% вартості і оплачується будь-яким зручним для покупця способом.
Оплата за товар не включає вартість доставки і комісію послуг кур'єрської служби.

важливо:
1. Інтернет-магазин sonnolux.ua не несе відповідальності за роботу кур'єрських служб доставки.
2. Послугу "Накладений платіж" оплачує покупець відповідно до тарифів кур'єрських служб.
3. Товар страхується на повну вартість при відправці, так що при пошкодженні меблів перевізник повинен відшкодувати клієнтові повну вартість товару.
4. У разі відмови клієнта від товару належної якості, не передбачених законодавством України, передоплата та транспортні витрати не повертаються. Передоплата покриває збитки компанії і транспортні витрати.
5. У разі, якщо Ви не забрали товар по закінченню терміну зберігання на складі кур'єрської служби, то товар повертається продавцю назад. В цьому випадку всі транспортні витрати по відправці товару в місто покупця, повернення товару та повторної відправки несе покупець. Будьте уважні, і стежте за термінами зберігання Вашого товару.